Цапівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Історія школи

Цапівська двокласна світська школа була відкрита в 1911 році.  Знаходилася в орендованому приміщенні і утримувалася на кошти громади.

В 1913 році на благодійні внески заможних земляків та кошти громади було збудовано нове приміщення школи, яке з деякими перебудовами збереглося до 2006 року.

З 1936 року Цапівська школа стає  семирічною.

В 1941 році навчання в школі було призупинено.

Після звільнення села від німецько-фашистських загарбників в серпні 1943 року, Цапівська семирічна школа відновила свою роботу в пристосованому приміщенні.  Директором школи була призначена Марія Йосипівна Май (в минулому –  педагогічний працівник). А вже Новий 1944 рік школярі зустрічали у відремонтованому приміщенні школи. Оскільки приміщення не могло вмістити тієї кількості школярів(215 учнів), заняття проводилися у дві зміни.

В 1948 директором школи призначено Андрієнка Миколу Тимофійовича.

Завдяки зусиллям директора школи Андрієнка Миколи Тимофійовича та голови колгоспу Кравченка Петра Степановича в 1972 році розпочалося будівництво нової школи на 220 учнів; і вже 1-го вересня 1976 року в приміщенні нової школи, яка працює і сьогодні, продзвенів перший дзвінок.