Цапівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Інформація про Цапівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів

Информация об Цаповской общеобразовательной школе І-ІІ ступеней

Гімн
Лідер йде вперед й намагається
За собою всіх вести до висот.
У труді й навчанні виявить старанність
І, звичайно, не забуде ще й про спорт.

І шкільне життя із цікавістю
Хай проходить жваво день за днем.
Всіх дітей здружити, в злагоді прожити,
Труднощі всі подолати без проблем.

Цапівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Золочівської районної державної адміністрації Харківської області створена у 1976 році (далі заклад), є комунальною формою власності, знаходиться у спільній комунальній власності сіл, селища Золочівської районної ради Харківської області.

Юридична адреса загальноосвітнього  навчального закладу:

62231 ,Україна

Харківська область

Золочівський район

с. Цапівка,

телефон (057) 64 90-4-46.

Цапівська ЗОШ І-ІІ ступенів  розрахована на 100 місць.У 2011-2012 н.р. в школі навчається 30 учнів.Час роботи закладу: з8.00години до 16.30.

В школі працюють 9 педагогічних працівників та 4 молодшого обслуговуючого персоналу. Один вчитель має вищу кваліфікаційну категорію, вісім – першу кваліфікаційну категорію.

В закладі проводиться гурткова робота та працюють спортивні секції.

Працюють  мікрогрупи вчителів гуманітарного, природничо-математичного циклу, методичне  об'єднання класних керівників і класоводів.

З метою розвитку розумових здібностей учнів проводяться  предметні тижні,   учні беруть  участь     у  І та ІІ   етапі   Всеукраїнських   учнівських    олімпіад з  базових    дисциплін у   Харківської області .

З метою обміну досвідом роботи, згідно складеного графіка, проводяться  відкриті уроки вчителів школи.

Педагогічний колектив школи бере активну участь в районних семінарах , методичних об’єднаннях  та   районній  виставці педагогічних ідей.

Напрямки роботи школи у 2011-2012    н.р. такі:

-методологічні засади сучасного уроку;

-створення умов для збереження та зміцнення здоров’я школярів;

-формування у школярів навичок самостійного оволодіння інформацією;

-формування життєво важливих компетентностей учнів;

-створення виховної системи школи на основі сучасних підходів до

виховання учнів.